| Trollerul a întrebat:

Este adevarat ca, cu programul MSI Afterburner poti mari memoria unei placi video?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Memoria e o chestie fizica si nu ai cum sa o maresti. Afterburner face un fel de overclocking pentru placa video pentru a functiona la frecvente mai mari

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Poti in cel mai bun caz mari FRECVENTA memoriei, dar nu si cantitatea de memorie in sine.

| KodrutZ a răspuns:

Frecventele memoriei si procesorului grafic pot fi marite cu Afterburner, insa doar ale placilor video MSI.

Răspuns utilizator avertizat