| AlxGoliatH a întrebat:

Este adevarat ca Motorola motoluxe nu este chiar asa de bun pentru pretul sau?(am auzit pe multe site-uri ca are lag si nu este chiar asa bun ) Dintre Motorola Motoluxe si Lg l5 ce a-ti alege?

2 răspunsuri:
| 3my098 a răspuns:

Eu sincer nu am auzit niciodată că s-ar spune lucruri urâte despre Motorola motoluxe oricum eu aș merge pe Lg l5

| danutyqwe a răspuns:

Motorola in general sun telefoane de duzina indiferent de categorie. Lg abia a scos capu la lumina si se detaseaza usor usor de Motorola. In cazul tau ia lgu. Dar pe viitor, intre Motorola si LG alege un Nokia happy