| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca pe Facebook va aparea o aplicatie prin care toti prietenii pot vedea videoclipurile la care te-ai uitat? Si daca da,cand? Si aceste lucruri vor aparea numai daca le-ai vizionat in timp ce erai logat,sau daca le-ai vizoionat foarte recent, sau este doar un zvon sau o farsa? Dau funda.

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Nu mai cititi toate prostiile, asta incalca unele drepturi ale utilizatorilor si gen care ti-a vizualizat profilul... toate sunt minciuni.
Mai era si un virus care cica iti schimba tema de la facebook... nu mai credeti toate prostiile, a citit vreunul dintre voi regulamentul de la facebook cand v-ati facut cont? eu nu cred... acolo scrie tot ce are voie facebook-ul sa faca, in rest sunt doar minciuni.

| AndraAndrada2000 a răspuns:

Nu este adevarat. Oamenii pot vedea videoclipurile la care te-ai uitat doar daca le pui tu pe pagina ta in rest nu. Funda?

| alessia5sos a răspuns:

Nu. Stai linistita. Nimeni nu va vedea la ce videoclipuri te ai uitat. Si eu am crezut asta.