| nikoleta93 a întrebat:

Este adevarat ca poti face bani din publicitate pe net? daca da, cum se face? si pe ce site?

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Https://www.google.com/adsense/ e cel mai folosit. ai nevoie de un site pentru asta.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Da, se face. Uita-te aici, pe acest site. Publicitate cata vrei. Dar banii ii iau proprietarii sitului, care l-au adus la notorietate si cu multi vizitatori. Poti face si tu la fel! Poti sa-ti faci un site si apoi sa inchiriezi spatii pentru publicitate la diversi!

| Vizitiul a răspuns:

In locul tau as prefea sa fac bani in viata reala, si nu in cea virtuala. Am o sumedenie ce amici care au esuat apeland la o situatie similara.

Răspuns utilizator avertizat