| Andy323 a întrebat:

Este bina sa lasi routerul wi-fi pornit in timp ce dormi. adica cand dormi si ai routerul aporoape de tine e bine? iti face ceva rau?

Răspuns Câştigător
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Nu.nu ti se intampla nimic, nici tie si nici routerului.Acesta este conceput sa fie tinut in priza, deci daca se incalzeste sa nu te sperii. Daca il scoti din priza, poti micsora factura la curent cu cativa zeci de lei. FUNDA?

4 răspunsuri:
| anonimspecial a răspuns:

Nu are ce sa se intample... Eu stau cu el asa de vreun an

| Radu284 a răspuns:

E bine sa ti frigiderul in priza cand dormi? E cam acelasi concept.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, nu se intampla nimic. Nu am incredere in stirile cum ca ar emite nu stiu ce radiatii, etc, etc. Am router-ul de o gramada de timp si n-am patit nimic si nici nu voi pati. Stai linistit!

| TechGuyTpu a răspuns:

Routerele astea sunt periculoase.Risti sa fi sufocat cu cablul de alimentare.