| RAY a întrebat:

Este bine ca un web site sa aiba un nume romanesc sau englez? voi ce preferati?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Mult prea lung dupa parerea mea. Ar trebui pe cat posibil ceva dintr-un singur cuvant.

7 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Depinde de audienta pe care o doresti. Daca scrii ceva despre daci, il faci in Romaneste. Daca vrei sa vinzi ceva in toata Europa il faci in engleza.

| RAY explică (pentru SkyPilot):

E un site de muzica, filme, jocuri man

| SkyPilot a răspuns (pentru RAY):

Ce am scris ramane valabil. Cui se adreseaza? Daca e pentru Romania poti sa il faci in oricare din cele doua. E mai important sa ii dai un nume atractiv.

| RAY explică (pentru SkyPilot):

Scuze din nou deranjul, movie music games cum suna?

| RAY explică (pentru SkyPilot):

Da pai cum sa il numesc daca contine acele lucruri, numele meu nu vreau sa fie, nu stiu

| SkyPilot a răspuns (pentru RAY):

Ray's Media. Sau ceva legat de cartierul in care locuiesti sau strada, ca mediatim exista deja.

| RAY explică (pentru SkyPilot):

Am ales filme seriale e ok?

| SkyPilot a răspuns (pentru RAY):

Mult prea lung dupa parerea mea. Ar trebui pe cat posibil ceva dintr-un singur cuvant.