| anonim_4396 a întrebat:

Este bine daca descarc de aici http://the-sims-3.en.malavida.com/? Cunoasteti site-ul? Nu are virusi? Dau funda?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Nu are nicio problema. uite ca este sigur 100% http://www.scamadviser.com/......-site.html

7 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Eset Smart Security nu ma lasa sa accesez.
Spune:ACCESS DENIED (acces interzis)
Access to the web page was blocked by ESET Smart Security. The web page is on the list of websites with potentially unwanted content(accesul la pagina de internet a fost blocat de către ESET Smart Security. Pagina de web este pe lista de site-uri cu conținut potențial nedorit).

| laurica2001 a răspuns (pentru taken):

Dar oricum, stii site-ul? ai mai descarcat ceva de pe acolo? thinking

| taken a răspuns (pentru laurica2001):

Nu am auzit de el pana acum.

| laurica2001 a răspuns (pentru taken):

Ok, mersi :d

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Nu cumva vrei sa ne virusam noi pc-urile si dupa aia sa-ti spunem daca e sigur? laughing

| laurica2001 a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Daca raspunsul tau nu se refera la intrebarea mea, nu mai raspunde, baietas. Eu am intrat pe site, doar ca intreb daca malavida e un site fara virusi. Multi destepti se mai afla pe TPU!

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru laurica2001):

"Baietas" laughinglaughingpfff
Si raspunsul meu se refera perfect la intrebarea ta, mai papusa.