| Myr3ll1994 a întrebat:

Este bine sa instalezi windowsu direct adica fara sa ii dai restart

5 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

N-am inteles nici intrebarea nici raspunsurile. ce restart? lamuriti-ma si pe mine, sunt curios.

Abh
| Abh a răspuns:

Evident ca nu e bine, altfel nu-ti zicea sa dai restart.

| 334499 a răspuns:

De ce esti asa speriat? n-are importanta

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Fără restart, Windows-ul nu se instalează complet şi nu sunt şterse fişierele vechi, care nu mai sunt valabile.

| powergirl a răspuns:

Nu prea conteaza dar un restart e bine venit calculatorului de obicei iti cere asra cand il termini de instalat mie mi-a cerut acum depinde