| Ivascu_Florin_1979 a întrebat:

Este bun calculatorul

Procesor Intel@ Pentium™ G4400

Placa de baza H110M-K

Video integrat Intel HD Graphics

Ram 8 GB

Capacitate 1TB

Free Dos

Răspuns Câştigător
| Marian_Andrei_1989 a răspuns:

Nu prea este pun.Procesorul si placa video nu sunt bune.Cauta un procesor Intel® i3-i5.

5 răspunsuri:
| Nimeni10 a răspuns:

Este un pc decent pentru office, dar mai degraba il faci din bucati, iesi mai ieftin si mai bun, de preferabil de la i3 in sus.

Daca ar fi avut o placa video in plus gen: nVidia si un procesor i3, i5 sau i7 ar fi fost ceva, in rest Hard Disk-ul si RAM-ii sunt ok.

| Daniel_Gabriel_1995 a răspuns:

E bunicel nu-mi place procesorul si placa video cauta unu i3 ori i5

| rares5555 a răspuns:

Nu este bun pentru ca placa video este integrata și procesorul nu este foarte bun.

| Petrick1 a răspuns:

Este destul de bun, dar ar fi bine sa-l iei cu 16 GB de RAM
Sper ca te-am ajutat