| Danut4 a întrebat:

Ce imi recomandati intre Samsung C3050 si Sony Ericsson W205?

Răspuns Câştigător
| XutZu1997 a răspuns:

Sony Ericsson! funda pliz.am doar 5

7 răspunsuri:
| RaR a răspuns:

Sony Ericsson

| Iuliaana a răspuns:

Sony ericsson

| RealLife a răspuns:

Sony Ericsson W205

| Bubuletz a răspuns:

Eu iti recmand sincer Sony Ericsson W205 deoarece bateria lui tine mai mult si este mai frumos.Samsung nu prea este cine stie ce.Doar aspectul.Deci Samsung C3050.Bafta la cumparaturi! Fundita?

| ExTaZy_7517 a răspuns:

Sony Ericsson W205 e mult mai elegant... eu am w880 si sunt nfoarte multumit de el... e telefonul care a rinut cel mai mult la minelaughing

| myxolaryy a răspuns:

Sony ericsson e mai cool si tine mai mult ai grigja dac il scapi cam de 9 ori s-a dus ok funda plizz n-am nici una plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| Pitica_3139 a răspuns:

Clar Sony Ericsson