| hypentakill a întrebat:

Este buna configuratia asta?
AMD FD6300WMHKBOX FX-6300 6-Core Processor Black Edition

Kingston Technology HyperX Blu 4GB 1333MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM KHX1333C9D3B1/4G

ASUS M5A78L-M LX PLUS AM3+ AMD 760G Micro ATX AMD Motherboard

Corsair Builder Series CX 430 Watt ATX/EPS 80 PLUS certified

Rosewill Dual Fans MicroATX Mini Tower Computer Case FBM-01
Western Digital Caviar Blue 500 GB SATA III 7200 RPM 16 MB Cache Bulk/OEM Desktop Hard Drive - WD5000AAKX

ASUS HD7790-DC2OC-1GD5 Radeon HD7790 1GB GDDR5 128-bit, DVI-I/DVI-D/ HDMI/DP PCI-Express 3.0 CrossFire ready Graphic Card OC-selected 1075MHz core

Răspuns Câştigător
| KinekT a răspuns:

Daca te referi la buna in sens de performanta In jocuri ai fi un high-end cu un procesor puternic si o placa video bunicica

In compatibilitate eu zic ca sta bine dar sursa este atx iar tu ai unitate micro atx

| hypentakill explică (pentru KinekT):

Da. Ma gandeam la Antec EarthWatts Green EA-430D Green 430W Continuous power ATX12V v2.3 / EPS 12V 80 PLUS BRONZE Certified Active PFC Power Supply -sursa si Xigmatek MIDGARD II CCC-AM36BS-U01 Black Steel + Aluminum and Aluminum Mesh Bezel ATX Mid Tower Computer Case pentru carcasa.