| IAmAnonim a întrebat:

Este buna configuratiea asta pentru jocuri 2011 :http://www.mediadot.ro/cos/
si mai am o intrebare imi va merge jocuri mai noi (adica 2012, 2013, 2014, 2015) cu configuratia asta adica nu vreau sa-mi cumpar asta sa-mi mearga jocuri decat 1 an si apoi sa nu mai mearga. daca nu este buna puteti voi sa-mi dati alta configuratie mai buna. bugetul meu este maxim 1600 ron.cine da cel mai bun raspuns primeste ofunda +vot.multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Mergi pe un athlon x4 si daca poti ia o placa video mai buna...in rest e bine

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu merge... pune direct linkul

| IAmAnonim explică:

Poti sa-mi dai tu un athlon x4 nu am gasit si o placa video mai buna?

| IAmAnonim explică:

Nu prea imi permit un procesor de la 400 roni in sus deci o sa merg cred ca tot pe x3 dar incerc sa-mi iau o placa video mai mare pa