| Alexutu_Alex_1997_rGsS a întrebat:

Este cineva aici care se pricepe la html? am nevoie de putin ajutor. daca ma puteti ajuta va rog dati-mi mesaj pe privat

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu era mai simplu ca iti expui aici problema?

| Alexutu_Alex_1997_rGsS explică (pentru suntserios):

Vreau sa fac o pagina html. si am nevoie de ajutor la cod. pentru ca nu ma prea pricep.am nevoie pentru scoala. vreau sa stiu cum scriu codul pentru cum pun o imagine de fundal pe pagina si sa scriu peste ea si sa pot pune si alte imagini peste. si mai vreau sa stiu cum pot pune videoclipuri ar fi mai usor pe mess sau facebook de asta zic de mesaje dar daca ne putem intelege si aici e bine