| rubb3rduck a întrebat:

Este compatibila o placa video nVidia GeForce 8600 GT PCI cu o placa de baza Asus m2v?

2 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

La placa de baza (http://www.asus.com/Motherboards/AMD_AM2/M2V/#specifications) scrie 1 x PCI Express x16. Orice placa video pe acest slot va functiona.

| jhonny999 a răspuns:

Este compatibila cu Placa ta de Baza, singurul inconvenient ca are iesire pe DVI.si daca la placa veche ai iesirea cu cablu VGA la Monitor iti trebuie un adaptor de la DVI la VGA.ca sa te poti conecta la monitor.