| Betty18 a întrebat:

Este mai bine sa scoti bateria din laptop si sa-l tii in priza asa fara? Asa mi-a zis cineva, dar nu stiu ce sa cred...

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, asa este mai bine, asa scrie si in cartea tehnica, astfel se mareste mult durata de utilizare a bateriei. Numai bine!

1 răspuns:
| Larisz a răspuns:

Am mai auzit si la alte persoane asta, l-am intrebat pe tata care lucreaza la o firma de calculatoare si mi-a zis ca uneori da e bine. bateria este doar pentru deplasari, in rest nu e nevoie sa o folosesti. acum depinde si de laptop, de exp. al meu nu functioneaza fara baterie. happy