| luciana200972 a întrebat:

Este normal ca incarcatorul de la laptop sa fie fierbinte si sa miroase a incins dupa 6 ore de folosit laptopul continuu, mentionez ca este incarcator original si frige foarte rau. Este adevarat ca nu este bine sa tii laptopul in priza cu bateria atasata cand esti acasa? in cazul in care nu vrei sa o incarci.

Răspuns Câştigător
| relaxo a răspuns:

Poi daca stai acasa scoate bateria asa fac si eu e mai recomandat asa. Si daca ti se incalzeste incaractorul nu e nimica si mie mi se incalzeste dar sa nu se incalzeasca extrem de tare de nu poti sa ti mana pe el daca e asa e o problema

1 răspuns:
| kittty a răspuns:

Buna.pai sa stii ca si eu am laptop si bateria este foarte fierbine.nu stiu exact dupa cate ore. dar laptop`ul meu se stinge daca se incalzeste.[Este adevarat. ca nu este bien sa ti laptopul in priza cu bateria.cand esti acasa'. dar poti sa o scoti.si sa folosesti laptopul si fara baterie.[de atunci. pc`ul meu se stinge mai rarlove struck]-->Succesc-->kiss