| Cristian_Mihaitamcr_1999 a întrebat:

Salutari...Astazi cand mi-am scos laptopul de la incarcat mufa era încinsa si portul de la incarcator mirosea a incins! Care sa fie problema? (Mentionez ca incarcatorul este original) Nu am m-ai avut aceasta problema in trecut

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

N-a facut bine contact mufa de alimentare sau ai problema in interiorul laptopului.
Daca acum este functional si bateria e incarcata, atunci inca ai noroc.
Urmareste, daca se repeta problema! Daca da, trebuie dus urgent la service, inainte sa explodeze.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Probabil e mufa din laptop defectă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei toate se incing de la un scurtcircuit. Unde s-a facut scurtcircuit, nu stiu. Vezi tu.

| viorel5592 a răspuns:

Nu il lasa in priza dupa ce nu mai incarci laptopul