| anonim_4396 a întrebat:

Este normal ca luminitele pe care le pui in pom sa se incalzeasca?

7 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Evident! Dar nu ti-as recomanda!

| bigsy a răspuns:

Da. daca e brad natural ( sau artificial ), oricum. funda! de rog. vreau 32

| xXkenzorXx a răspuns:

Pai este normal deoarece chiar si becul de la camera se incalzeste deoarece este curent electric, si in cateva ore se poate incalzii la 32 de grade (am calculat cu un aparat de luat caldura!
Exista si becuri care nu se incalzesc, deoarece au o sticla speciala, dar costa foarte mult (in jur de 169 de lei) si consuma mai mult ca un bec obisnuit, dar eu ti-l recomand pe ala obisnuit deoarece nu consuma la fel demult pe ora, dar se incalzeste mai repede!

| MâţulMov a răspuns:

Da, e normal pentru ca si un bec normal daca il tii mult timp aprins se incalzeste.

| anonim_4396 explică (pentru MâţulMov):

Pai nu l-am tinut mult... abia l-am bagat in priza si s-a si incalzit...si in plus palpaie

| MâţulMov a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai toate luminitele palpaie!

| Iuliks a răspuns:

Da:d