Întrebare recomandată | Wyorel a întrebat:

Este normal sa se incalzeasca memori stick-ul atunci cand este conectat la unitate?

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca da.

| RAY a răspuns:

Gandeste ca unde bagi usb e cald datorita caldurii din pc, desi e normal bine nu exagerat de mult, atunci schimbi ventilatia, mai stergi prafu

| anonimg a răspuns:

Da.

| Sofer a răspuns:

E normal.

| horia2012 a răspuns:

Da, e normal. Nu e nicio problema.

| LTAA a răspuns:

Da este normal, dar nu il lasa sa se incinga prea tare!

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Este normal deoarece se pune ceva pe el si din cauza aceea

| HidroGeNn a răspuns:

Depinde cat de mult il accesezi/folosesti...Da.

| 2B a răspuns:

Da... E normal asa imi face si mie! Nu se intampla nimic! Bafta!

| Wyorel explică:

Multumesc pentru raspunsuri!

| Marius_Dumitru_1994 a răspuns:

Da, e foarte normal happy

| darkmycs1 a răspuns:

Da

| Claudiuseb a răspuns:

Este normal dar sa nu il incalzeasca exagerat! sa fie caldut spre fierbinte!

| MnaMada a răspuns:

E normal. Asa cum se incalzeste si laptopulwinking

| costycosty75 a răspuns:

Da, mai ales dacă e folosit o perioada mai mare.

| FLorinFLR a răspuns:

Este normal.dar nu la toate pc se intampla, se mai intampla cand unbli pe el (ex joci un joc dupa stick sau muti/descarci/upload pe el..la mine nu se incalzeste depinde de la pc la pc.BFt

| Liandra14 a răspuns:

Da. Ai grija sa-l inchizi(fisierul) pentru a evita o posibila formatare.