| DanielaVirlan a întrebat:

Este o anumită ordine a vizualizărilor la story pe Instagram? Ce indica cele 3 persoane din colt? Ce înseamnă când o anumită persoană e prima pe lista?

3 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

1. Da, este o anumită ordine
2. Prima persoană reprezintă prima persoană care ți-a văzut povestea

| DanielaVirlan explică (pentru Alverto):

Dar dacă se uita mai multe persoane și el se uita mai târziu dar e primul pe lista

| Adry05 a răspuns:

Cred că mai degrabă sunt persoanele cu care interacționezi mai des că aveam un tip care înainte îmi apărea jos de tot și vorbim de ceva timp și de atunci îmi apare printre primii, chiar dacă se uită la story printre ultimii laughing