| TheSpecialOne a întrebat:

Este site-ul www.mobile123.ro de incredere? As dori sa imi cumpar un Samsung Galaxy S de la ei si mie teama de tepe. Este vreun fost client de-al lor printre voi?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca te uiti pe site la contact, vei gasi urmatoarele:

Date firma
SC SMART BUSINESS SRL
CUI : RO27097160
Nr.Reg.Com: j40/6384/2010
Bucuresti,Romania

In concluzie, cel putin pare o firma serioasa, nu un site facut de combinatori. Ca un pas in plus, poti sa cauti in registrul comertului informatii despre ei. Preferabil ar fi sa cumperi de la o firma care are si magazin fizic, nu doar virtual.

Ca Samsung Galaxy S reprezinta bani aruncati aiurea (sint LG-uri cu Android de vreo 3 ori mai ieftine care fac cam aceleasi chestii), e alta poveste si offtopic in cazul de fata...

| deliutza998 a răspuns:

E de incredere :d numai sa te feresti de www.mirceagsm.ro sau www.clickgsm.ro era sa iau eu teapa de la ei asa ca ai grija

| oana_4820 a răspuns:

Eu am cumparat de la mobile123.ro pe 16 aprilie chiar un Samsung i9000 galaxy s, livrarea a fost a 2 zi eu fiind din constanta, m-au lasat sa verific cei de la curier, cutia a fost intacta sigilata si cu accesorii, pe langa asta am primit factura si garantie 2ani.

Eu recomand mobile123.ro pentru seriozitate si profesionalism si nu ca sa ii ridic in slavi dar exact ce am discutat la telefon referitor la produs, comanda si livrare asta a fost.

In plus preturile afisate sunt cele mai bune din cate am vazut eu!