| alexalghisi a întrebat:

Este vreun browser pentru telefoane mobile cu sistem java, adica sa fie aplicatie de genul (. jad/. jar) care sa aibe incorporat si flash pentru videoclipuri?

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Foloseam opera mini, apoi am trecut la opera (. sis) iar acum am gasit o versiune de Safari...

| alexalghisi explică:

Am incercat opera mini 5 beta dar nimic crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://m.opera.com/next/? no_redir&ismobile=false
deschide linkul(opera mini 5 beta) cu opera de pe pc...vezi ca incercau sa introduca optinea pentru flash in versiunea 4 dar nu stiu de ce s-a renuntat... poate ai noroc si e aici, am sa-l incerc si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista, skifire are un browser dar e pentru simbian si nu are de gand sa faca versiuni jar sau jad, o sa mai caut... daca aveai un sistem de operare symbian era mai simplu...