| alintatul a întrebat:

Hey! cine imi zice niste telefoane mobile care sa aiba si tastatura si touchscreen incorporat? big grin ceva in genul nokia x3 touch and type

7 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut.Îţi recomand ceva din următoarele modele,am căutat şi am găsit o listă cu cele mai cumpărate, acum tu ai de ales, vezi la review-uri ce vorbeşte lumea care le are şi ia-l pe care ţi se potriveşte: http://profitshare.emag.ro/....../click.php să-ţi fi fost de folos, o zi bună.

| OnutsaXD a răspuns:

Nokia c3-01, Samsung b3410 delphi...

| OnutsaXD a răspuns:

Nokia c3-01, Samsung b3410 delphi...motorola milestone.

| vladdd_1526 a răspuns:

Nokia n900, Nokia c6, Samsung wawe 2, Sony Ericsson vivaz pro, Samsung reality, dar Nokia e7 ii cel mai fain dintre ele

| TeoDoraAa a răspuns:

Cele precum Nokia n 97 nu iti plac?
Poti sa incerci urmatorul telefon:
http://telefonultau.eu/products/Samsung-B3310-Titan-Gray.html
intri la vezi alte patru poze!

| AnonimaPunct a răspuns:

Eeeu rolling on the floor

| DeniiiD a răspuns:

Sony Ericsson Xperia mini pro