| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a întrebat:

Eu am un televizor vechi, si azi vreau sa ma uit la Romania-Grecia. Dar, am umblat azi la el la optiuni, ca voiam sa se vada mai bine, si din greseala am activat o chestie numita "child lock". Dupa ce am activat-o numai a mers sa apas pe nimic, si am inchis televizorul. Acum numai se aprinde. Ce pot face? Incepe meciul si vreau sa ma uit sad

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa introduci codul de deblocare. Ori pe care l-ai bagat tu, ori ceea implicita data de fabricant (si scris in manualul de utilizare).