| Mara_4803 a întrebat:

Eu cred 50% in bloody mary. voi cat credeti in ea?

Răspuns Câştigător
| ELD a răspuns:

Ia sa strig si eu bloody mary vin`o si ia`mi gatul ca nu mai suport viata asta pai pana vine ea sa mi`l ia mi`l iau singuralaughing cine stie prin ce tari o umbla ealaughingrolling on the floorpana ajunge la mine eu deja sunt in cosciuglaughing...sunt niste legende care au un sambure de adevar, dar nici ala nu sti daca e adevaratlaughing... e parerea ta, asa cum toti avem una happy eu una nu credhappy

14 răspunsuri:
| Bodo a răspuns:

0, 000(000001)% laughing

| zerozero a răspuns:

Nu, dar totusi credeti in Dumnezeu... Care e diferenta distre aceste doua personaje? Niciuna!

| zerozero a răspuns:

@pksurvivor - demonstreaza-mi ca d-zeu sta suspendat acolo sus in atmosfera si vede tot ceea ce faci si stie tot ceea ce gandesti. doh

| AldeaDorin a răspuns:

0% vine si scoate ochii un spirit din oglinda.doamne

| Cretzule a răspuns:

Cine este aceasta bloody mary?

| Cretzule a răspuns:

@trizen Dumnezeu este divinitatea iar bloody mary este o tampenie

| Cretzule a răspuns:

@Trizen ce sa-ti demonstrez? Ti-am spus care este treaba nu trebuie eu sa il caut pe Dumnezeu pentru tine.

| TDGMeebu a răspuns:

Delochee hee
Iooi, ii doar o legenda. rolling eyes

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Nu cred în aşa ceva.

| madalinaaa89 a răspuns:

Nu credlaughing sunt doar legende, iar la cate legende am auzit asta ar mai trebui, sa cred in ele.Ca sa scapi de aceasta teama de bloody mary ar trebui sa incerci faza cu oglinda si sa vezi ca nu-ti scoate nimeni ochiilaughing
Eu asa fac atunci cand aud o legenda:incerc sa demonstrez ca nu este adevarata.Pt ca daca incerci si vezi ca nu se intampla nimic e clar ca nu mai ai motive de ingrijorarewinking

| Christinexd a răspuns:

Nu. este o tampenie. prietena mea a facut acel " ritual" si nu s`a intamplat nimic asa ca stai linistita nu mai crede intoate tampeniile

| TroubleGirl a răspuns:

80%

| iluv3ugaga a răspuns:

Deacord cu `[Dede]`happy

| adela87 a răspuns:

1%