| anonim_4396 a întrebat:

Eu deci sunt foarte trista.straight faceEste un joc numit Fatal Frame 2.
Adica sfarsitul e total fail! fail de tot! sunt foarte suparata e casi cum ar fi ceva real dar stiu ca nu este.As vrea niste jocuri gen Fatal Frame dar adica sa semene cat de cat.☺Scuzati categoria, nu am gasit jocuri PC/online
Funda!

4 răspunsuri:
| mt2Ro1211 a răspuns:

Uite iti recomand metin2ro e tare ai itm bani si eu joc e tare ti-l recomand 75%din tara se joaca metin

| rexiomaria a răspuns (pentru mt2Ro1211):

Joc deja metin2ro,si transformice.

| mt2Ro1211 a răspuns:

A da ce lvl ai?

| rexiomaria a răspuns (pentru mt2Ro1211):

Scz ca debea acum am raspuns am lv 30-31, si sunt samanca! ca cheama ******** *******[nu-ti zic].