| YT_Riszti_1996 a întrebat:

Eu doresc sa imi construiesc un pc pe piese si nu sunt sigur daca am nevoie de placa de sunet cand eu folosesc casti. Nu radeti de mine, deoarece nu stiu cine stie ce in acest domeniu!

Răspuns Câştigător
| marian37 a răspuns:

Nu, nu ai nevoie! Exista o placa de sunet integrata in placa de baza. Cele dedicate sunt pentru "experţi". Nu stiu cum iti construiesti un pc pe piese daca nu stii multe in domeniu.

4 răspunsuri:
| YT_Riszti_1996 explică (pentru marian37):

Am uitat sa mentionez, daca vreau sa imi iau si un microfon tot nu imi trebuie?

| YT_Riszti_1996 explică:

Am uitat sa precizez ca vreau sa imi iau si un microfon!

| marian37 a răspuns (pentru YT_Riszti_1996):

Nu.

| Adrian926a a răspuns:

Placa de sunet e integrata in placa de baza, iti trebuie doar driverele de la placa de baza, si microfonu la fel.