| chococookie a întrebat:

Eu folosesc internetul, joc jocuri online, intru pe retelele de socializare, si vizionez cateodata filme pe pc-ul pe care il am acum.As vrea sa imi cumpar un notebook Acer aspire one happy cu diagonala de 10 inch(25cm)credeti ca ar fi bun?

1 răspuns:
| JaJe a răspuns:

Citez, jocuri online? adica ce fel de jocuri? flash? sau jocuri care le instalezi si joci cu prieteni pe internet?

Plus de asta, nu ne-ai dat mai multe detalii acestui produs, ce procesor are, ce placa video, RAM, HDD etc. De unde sa stim noi ca-i bun acel Acer Aspire One Happy de 10"?!