| biutza12 a întrebat:

Hei TPU,
As vrea sa-mi cumpar un smartphone dar sincer nu prea stiu care. Mai mult il voi folosi pentru jocuri,internet,filme, sa fac poze.
As vrea unul cu Android si cu diagonala mai mare de 4 inch. De preferabil pe alb.

Imi puteti recomanda unul performant dar care sa nu coste destul de mult.

Răspuns Câştigător
| ElSharawy a răspuns:

Samsung galaxy s2 zic eu. Eu il detin de cateva luni si sunt foarte multumit de el

6 răspunsuri:
| andreiu77 a răspuns:

Daca vrei performant te costa

| meryy11 a răspuns:

La abonament la Orange este un telefon oange gratis...e super mare am si eu

| Irinaaaaaaa a răspuns:

HTC rhyme e un telefon super si indeplineste conditiile de mai sus, are si camera pe fata si poti viziona filme si seriale pe aplicatia serialepenet. spun din propria experienta, si nu are un pret exagerat. bafta :3

| Ella00x a răspuns:

Depinde, dacă vrei scump îţi recomand Samsung Galaxy s2, 3 sau 4. Iar dacă vrei un telefon mai ieftin, dar cu criteriile care le-ai pus mai sus, Samsung Galaxy young s6310. happy

| alinabuburuza a răspuns:

Samsung es 5