| andreispeed77 a întrebat:

Eu joc metin 2 si vad pe unii cu niste heckuri care vin animalele direct la ei cum se cheama si daca puteti sa imi dati un site de download?

Răspuns Câştigător
| AbarysAVG a răspuns:

Salut! Aia nu sunt hackeri. Sunt boti adica nu joaca nimeni pe ei dar incerca pe google metin2 bot sau ceva de genu ok? Dar eu spun ca mai bine joci fara hack deoarece te poate prinde Gm.Pe mine m-a prins tongue dar s-ar putea sa te umpli si de virusi dar bafta! fundita?

8 răspunsuri:
| sshhhhhttttt a răspuns:

Nu cred ca exista "heck" pentru asa cevarolling on the floor

| Adrianetc a răspuns:

De fapt nu atrag animalele, sunt boti care se misca foarte repede si tu nu i vezi, fac lure

Răspuns utilizator avertizat
| bLacKbaLL a răspuns:

Stiu ca este foarte vechi postul si nu stiu daca te mai intereseaza... este HACK care se cheama V4a mod happy incearcal nu vei regreta
PS. e plin google-u la search daca scrii V4a mod si de aia nu iti dau linkul

| Aliyn a răspuns:

Ce metin joci?

| Aliyn a răspuns:

Nu stiu daca ma credeti, dar sa stiti ca exista pentru metin2ro (am fost bana din cauza asta)laughing

| Aliyn a răspuns:

Va asigur ca exista si merge foarte bine (pana esti prins)hackul care il stiu merge doar pe metin2ro,pentru alte metine nu am gasit.

| tomagabriel2011 a răspuns:

Eu am gasit hack pentru metin2 yang