| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare! Puteti sa ma ajutati? As vrea cele mai tari heckuri de pe piata pentru mein 2 ro dar va rog daca aveti inima buna sa le dati gratis!

3 răspunsuri:
| cioko19 a răspuns:

Nici nu ceri mult.
Nu cred ca va fi cineva atat de inteligent(antonimul cuvantului) sa ti le dea.
o zi bunawinking

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Pff am jucat si eu metin2 1 an... dar o sa ti sa para o prostie pe urma cand realizezi cai pierdut timp pentru ce pentru un ...joc...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma este unu de 25 ani si joaca mtn si a baga pana acum 7 milione e nebun rau unu pe roo pe lupus