| costincapslook a întrebat:

Eu o fac o prezentare powerpoint pe windows xp. Vreau sa o deschid pe windows7.Ce ziceti merge sa o deschid avand in vedere ca cele 2 powerpointuri sunt diferite?

Răspuns Câştigător
| kiddoeraxus a răspuns:

Iti merge daca ai facut prezentarea intr-un Powerpoint inferior celui de pe Windows 7. De exemplu daca tu ai facut in PP 2003 si Windows-ul 7 are 2007/2003/2010 o sa-ti mearga, dar daca este invers, o sa trebuiasca sa descarci nu stiu ce add-on. happy

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nu conteaza pe ce Windows o faci. Conteaza cu ce varianta de PowerPoint o faci. Power Point 2007, 2010 deschide orice prezentare facuta si in PP 2003.

| Johndoe2023 a răspuns:

Normal ca merge.

| Aleksandru97 a răspuns:

Eu am facut o prezentare power point pentru o ora deschisa la scoala, prezentare pe care am realizat-o acasa in Microsoft Powerpoint 2010 pe platforma Windows XP, iar cand am rulat-o pe laptop-ul scolii, ce are instalat Windows 7 nu a fost nici o diferenta, a functionat ca la carte. Merge sa il rulezi pe ambele.