| Muppet a întrebat:

Buna fetelor. Ce ziceti. ar merge sa porti fusta peste corset (avand in vedere ca fusta si corsetul sunt diferite, adica nu sunt set)? Nu prea imi place cum sta corsetul peste fusta...

Răspuns Câştigător
| Meryem027 a răspuns:

Depinde de cum se vede, tu ştii mai bine.În principiu, da, dacă nu e corsetul prea gros şi e imaginea aia evidentă, contrastul dintre fusta cu materialul subţire şi corsetul care are un material mai gros. O zi bună!

8 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Pai depinde ce corset si ce fel de fusta. Pune o poza cu ceva asemanator ca sa ne dam seama mai bine la ce te referi.De exemplu daca e ceva de genul asta, http://weheartit.com/entry/36448328/via/Vnaelle
http://weheartit.com/entry/36450298/via/gata28 da, merge fusta peste corset.

| Muppet explică (pentru afrodita3333):

Da e in genul celei din poza a doua dar fusta e simpla (fara voalul de deasupra) si sunt ambele in tonuri de gri cu motive florale.

| blackcat99 a răspuns:

Depinde si de culoarea lor. Oricum, merge mai bine fusta peste corset decat invers (parerea mea). Da-ne mai multe detalii cu privire la culori, nu ai fost prea exacta. O zi frumoasa!

| TiffanyღBJ a răspuns:

Cred ca nu merge

| AalaBalaPortocalaa a răspuns:

Ar merge, dar acum depinde de modelul corsetului si a fustei.

| Ciocolataa20 a răspuns:

Pai depinde si de culoarea orsetului si de culoarea fustei. Dar acum daca nu iti place te poti imbraca cu altceva. Poti sa-ti un maieu sau o bluza fara bretele in loc de corset.Sau poti ramane cu corseul si in loc de fusta iti poti lua o pereche de blugi. Nu purta ce nu-ti place! Trebuie sa te simti bine in ce porti! Sper ca te-am ajutat!

| karina554 a răspuns:

Da, de obicei corsetul arata mai bine sub fusta! Deci ar fi o alegere corecta!:*

| ionica2011 a răspuns:

Nu prea cred ca ar merge, dar daca tie iti place poartale cu incredere.