| yoo20 a întrebat:

Eu sunt pasionat de arme si eu cred ca cea mai buna arma e m99 barret, care e arma voastra preferata? special pentru iubitorii de arme.

Răspuns Câştigător
| NewFolder a răspuns:

Mie imi plac urmatoarele AK47, M16, bazzoka...:X:X:X

15 răspunsuri:
| cLaudYu a răspuns:

Mie in gta san andreas imi plac alea 2 shoot-gunuri (dupa ce scrii un cod tongue), la cs imi place AK- 47, la hittman arcu cu sagetii si pistolul silentios. Dar in realitate big grin pietrele rolling on the floor

| Flav a răspuns:

Sper sa nu ne intalnim pe strada, sa-ti arat ce eficienta e prastia mea. laughing

| sorin a răspuns:

A mea este Ak 47:-D

| hândel a răspuns:

Cu cat mai mari si mai distructive, cu atat mai mult imi plac, la jocuri. big grin In realitate n-am avut norocul sa-mi pun mana pe vreo arma de foc.

| Raul a răspuns:

Hhmmmm...aia folosita de marina americana men e clasica ea dar e buna (M16)sau M4A1

| Raul a răspuns:

Flavlaughingnoi poate dalaughing

| Chuck a răspuns:

Eu sunt pasionat de fete. confused

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca un bazzoka v'ar impresiona pe toti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cea mai buna arma este sniperul

| ariana10 a răspuns:

Si mie imi plac armele Ak-47 e cea mai buna dar are un design urat, dar arma mea preferata e Styer

| ariana10 a răspuns:

Si Mauser a fost o arma legendara...

| yoo20 explică:

Nu stiu cine o sa fie mai eficient daca ne intalnim pe strada

| yoo20 explică:

Otis sa mu imi zici ca ati place anergia nucleara, eu nu as vrea sa simt vrodata aceasta putere

| postelnicu a răspuns:

Arma mea preferata este AK-47(KALASNIKOV) sau in cs B42big grin

| postelnicu a răspuns:

Arma mea este AK-47, cea mai populara arma din cate stiam eu...