| Paul_Nagy_1990 a întrebat:

Exista android 5.0 pentru tableta evolio axis 7hs? Daca este de unde il pot descarca si instala

3 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Pe site-ul evolio nu apare nimic la descarcari, deci cel mai probabil nu va exista nici un update. La online update nu apare nimic pentru ca nu au nici un update, iar pe local update intra in file manager ca sa alegi fisierul pentru update, dar cum un asemenea fisier nu ai de unde sa il descarci, nu poti face update nici local. Alte metode ar fi sa cauti un soft oarecum compatibil, dar pot sa apara erori, drivere incompatibile cu tableta si in loc de update obtii o tableta blocata.

| FlorinCiokan a răspuns:

Salut. Cel mai simplu mod de a afla este sa dai la Setari-Despre Telefon/Dispozitiv - Actualizare software. Acolo daca zice ca ai deja ultimul update(Actualizare) inseamna ca nu primesti un nou android. Daca iti da sa instalezi un nou update inseamna ca primesti o noua versiune. Bafta

| Paul_Nagy_1990 explică:

Salut am dat acolo si cand intru in partea stanga imi apare online update si in partea dreapta local update cand dau pe online update nu imi apare nimica cand dau pe local update imi intra in file manager
Ce sa ii fac?