| Meekee_Posmagiu_Meekee_1990 a întrebat:

Salut, am o problemă cu o tabletă Evolio Axis 7 hd, când am bagat-o la încărcat s-a stins singură și când am pornit-o apare acel logo Evolio si așa rămâne. Vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| Anonimul95t a răspuns:

Incerca sa o repornesti daca nu incearca sa intri in recovery mode prin combinatia Volume up+power selectezi recovery telefonul se reporneste apoi volume down+power in acelasi timp si iti intra in meniu) de unde selectezi factory reset aceasta operatiune va goli partitiile cu date ale telefonului asfel poze documente jocuri etc vor fi pierdute daca tot nu merge si este in garantie trimite-l la garantie sau daca a expirat dul la un gsm

| Meekee_Posmagiu_Meekee_1990 explică (pentru Anonimul95t):

Multumesc de raspuns. Am garantia pana pe 17.08. 2017 la tableta. Azi voi face un formular Pick-Up pentru a veni curierul sa ia tableta pentru garantie.

2 răspunsuri:
| panteraneagra777 a răspuns:

Exact asa am patit eu cu telefonul meu. Am fost la un service GSM si am ajuns la concluzia ca trebuie sa bage un alt soft.