| angelwithgreeneyes a întrebat:

Exista Cartela Frog cu numar care sa aiba credit initial 5 euro?
daca da cum o instalez?

2 răspunsuri:
| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Cartela frog, din cate stiu eu, are credit initial 1 euro, pe care il poti activa doar daca incarci cu minim 5 euro. Daca vei fi in perioada de valabilitate, vei primi cate 1 euro/luna timp de 4 ani.asa stiam big grin.

Spor la vobit la telefontongue!

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Nu am inteles nimic fi mai explicita ce vrei sa faci? sa activezi extraoptiunea cu 5 euro? Cand cumperi cartela primesti o carticita cu instructiuni poti sa vezi acolo mai multewinking