| DLNgabriel a întrebat:

Mi-am cumparat o cartela frog cu credit initial de 5 euro, si trebuia sa mai primesc un euro. Dar am primit doar 97 de centi.Deci am 5.97 euro. Ce pot sa fac? Exista extraoptiuni la frog mai ieftine de 6 euro? Daca da, stiti unde trebuie sa sun?
Am cautat peste tot si nu am gasit.

Răspuns Câştigător
| revoltavampirilor a răspuns:

Da poti introduce extraoptiunea cu 5 euro si cu ceilalti 97 centi poti naviga pe net daca ai un telefon mai nou

1 răspuns:
| Grigore_Bogdan_1998 a răspuns:

Da as vrea si eu sa stiu o extraoptiune cu 5 euro, eu am patit la fel ca tine, ei bine mie mi-au dat putin mai mult decat tine, eu am 5.99 euro...