| Deserth a întrebat:

Exista ceva coduri secrete care le stiu tehnicienii pt.marire semnal downstream, upstream la router? Am vazut ceva la setari la connect box dar acces blocat

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Orice faci pe Wifi o sa te radieze in draci. Daca vrei sa ai net mai rapid, foloseste cablu.
La connect box care foloseste cartela nu ai ce sa-i faci decat sa-l duci cat mai aproape de geam, sa nu existe nici o ecranare intre device si celula cu 4G.
Cat dai, atata face! Mereu vei fi dependent de semnalul 4g, indiferent cum il vor numi ei.