| xxblaxorxx a întrebat:

Exista coduri pentru Webkinz

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te pricepi la programuri poti sa iti faci singur coduri daca nu lasate de Hack ca doar nu esti,, Hacker,, sa folosesti coduri?

11 răspunsuri:
| xxblaxorxx explică:

Cum imi fac codu xcritikal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrei esti priceput la programe atunci daca esti gaseste uitate pe google si gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma tu nu stii de coduri webkinz eu am 99 de webkinz si suunt plictisitori iti sugerez sa nu te joci pe ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anonim, dacate-ai plictisit da-mi mie user-name - urile si parolele ale celor 99 de webkinz si iti voi fi foarte recunoscatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrei exista coduri de webkinz la orice magazis dar trebuie sa cumperi jucaria care o vrei tu. Si are codul pe ca are il cerii tu. Si se gasesc la mercur sau in alte Magazine cum ar fi Metro Kaufland sau sucprii, si real

| xxblaxorxx explică (pentru anonim_4396):

Stiu dar vreau sa-mi dea cineva cine nu mai are nevoie

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

| mars7 a răspuns:

Da codurile sunt prinse de animalutele webkinz din magazine

| liviu11_4357 a răspuns:

Eu nu am auzit de cod pentru asa ceva

| IRISJGJ a răspuns:

Normal ca exista. Te duci la magazin si iti iei un animalut Webkinz sau comanzi un animalut Webkinz pe Net.