| m10m a întrebat:

Exista in Word 2007 simboluri pentru concentricitate si perpendicularitate?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Du-te in Start->scrie "Character Map" si in programul respectiv ai sa gasesti toate caracterele de care ai nevoie pe care le copiezi si le poti insera in document. de asemenea te poti duce in Word in tab-ul "Insert"->Symbol->More Symbols si acolo o sa gasesti diferite simboluri.

1 răspuns:
| Ṕαᾔḓεмḯḉ a răspuns:

Nu 'exista'. Insa poti sa le scrii. Cauta alt codes pe net si.ai sa gasesti pacolo