| anonim_4396 a întrebat:

Exista laptopuri cu webcam si microfon incorporat?

Răspuns Câştigător
| JayLeno a răspuns:

Exista happy

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da.
Generatiile noi de laptop-uri (care au wi-fi) au incorporat microfon si camere web (deasupra ecranului) si (de regula) si bluetooth.
Mai nou nu prea se poate "vinde" un laptop fara aceste accesorii incorporate.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Desigur, chiar si unele netbook-uri au microfon si webcam integrat.Majoritatea laptopurilor au integrate microfonul si webcam-ul. Dar, daca doresti o calitate mai buna a microfonului iti recomand sa-ti iei unul separat.

cristian
| cristian a răspuns:

Noua generatie de laptopuri are integrata si o camera web precum si un microfon incorporat.
www.acer.ro
http://www.kumparaturi.ro/
http://www.shopmania.ro/

| MihaiA a răspuns:

DA! http://www.emag.ro/......E-01T00FG3

Si poti gasi si un model de la Acer, este in promotie la cora, cu 1200 RON ( el e 1600 si-ti da un tichet cora de 425 lei. )

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

DA.Eu am un laptop si am difuzor(microfon) la el, nu mai imi trebuie casti, cat despre web cam, laptopurile performante au.winking

| zuzukaeu a răspuns:

Majoritatea laptopurilor mai noi sunt cu web cam, microfon si bluetooth.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da al meu este...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Desigur