| nonny50 a întrebat:

Exista posibilitatea de a seta cumva contul de Facebook in asa fel incat sa nu ma mai poata eticheta nimeni?

2 răspunsuri:
| AdrianoB a răspuns:

Nu exista aceasta optiune. Poti anula etichetele de la pozele respective si poti bloca persoana care te-a etichetat.
Altfel, mai poti seta ca pozele tale sa nu fie vizibile decat prietenilor, anumitor prieteni sau la anumite grupuri.
Bafta.

| danya07 a răspuns:

Ba exista, mergi la setarile de confidentialitate-cronologie si tagg-uri.bafta,sper sa te descurci in continuare.