| DrMeow a întrebat:

Exista programe ( aplicatii) pentru telefon touch screen cu care sa pot desena pe telefon folosind acel " bat" de la telefon. Help me! Dau fubda si vot!

8 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Intai zi modelul telefonului dupa aia ...iti pot da un raspuns big grin

| Magnific a răspuns:

Ia vezi aicia ca am gasit ceva frumos :D le descarci si le bagi in telefon si o sa vezi. http://gallery.mobile9.com/c/nokia-5230-software_2464/1/?kw=paint&ff=on

| DrMeow explică:

Corby

| madaa_9439 a răspuns:

Mobile Paint.

| controlled a răspuns:

Majoritatea telefoanelor cu tochscreen au aceea aplicatie dar nu stiu cum se numeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista cauta pe www.s5230.go.ro

| Petrut_smedescu_1974 a răspuns:

Am un Samsung wave 575! va rog daca puteti dati un raspuns la gelujunior
!

| jazz112 a răspuns:

Am si eu un Samsung c3300k
vreau si eu sa desenez...tongue
imi puteti da un link sa downloadez aplicatia?big grin Va rog!