| DrMeow a întrebat:

Am Samsung Corby. Exista programe ( aplicatii) pentru telefon touch screen cu care sa pot desena pe telefon folosind acel " bat" de la telefon. Help me! Dau fubda si vot!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred sad
Si eu am corby si nu stiu de asa ceva sad
Apropo tu la corby ai si creion din ala? trm pls un mesaj pe prvt big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai minti ca Samsung corby nu are bat,,,tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are batraised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai fraierilor exista si am eu si is bucuros sa vil dau!
ii super ii exact ca paintu de pe windose (ma rog aproximativ)
si nici nu apare tastatura virtuala!
daca il vret vil pot da pe mess! va promit ca am si nu va mint)
apare si pe youtube!
id de mess : emilian_96

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O colega de la mine din cls are telefon desta si a cautat la setari pacolo si a gasit aplicatia asta in care poti desena
P. S. nu o avea downloadata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde a gasit aplicatia?