| PrettyMe a întrebat:

Exista programe pentru a-ti modifica id-ul? dau fundita

2 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Nu poti modifica ID0ul dar poti sa ii creezi pana la 3 aliasuri - un fel de id corelat cu id-ul principal dar daca ii da email ca exemplu nu o sa mearga si plus ca la acest alias ai posibilitatea sa schimbi numele. La fel pe mess ai posibilitatea dupa care sa vorbesti.

Uite aici un tutoriale cum se face si despre ce e vorba: http://www.tutorialepc.ro/......ngura.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu exista.straight facePoti sa modifici numele dar idul, nu.