| adrianpetrican a întrebat:

Exista riscul ca laptopul sa ia foc daca il scot din priza dar il pun in sleep mode?

10 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Logic CĂ NU!
Ce cretin ți-a spus asta?

| mastadont a răspuns (pentru LPCTSTR):

Nu e nici un risc. Eu îl las pe al meu tot timpul în sleep mode, trec și luni întregi fără să-l opresc și merge ca nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Treaem24 a răspuns:

Nu exista

| Crackman a răspuns:

Nu, daca il tii in priza se strica bateria...

| denisTiky a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad niciun motiv pentru care ar lua foc

| DoctorWh0 a răspuns (pentru Crackman):

Asta unde ai mai auzit?

| DoctorWh0 a răspuns (pentru alindragos322):

Ba da nu mai vorbiti prostii din astea pe forumuri, sunt oameni care nu se pricep si chiar va cred. Crezi ca asa intra si iese curentul cum vrea el? Acolo sunt sigurante si multe altele, nu mai suntem in 1980 cand laptopurile erau desktop-uri mai slabe si mai mici.