| george9510 a întrebat:

Am o problema cu sleep mode la calculator am windows 7, deci daca il pun pe sleep mode nu se mai deschide DELOC trebuie sa il scot din priza si sa il bag din nou nu stiu de ce nu merge va rog ajutati-ma ce sa fac de la ce poate sa fie?

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Si eu pateam la fel, mergea doar in hibernare. Problema e ca in setarile acestui mod de "somn", trebuie selectat un buton de revenire, altfel orice incercare a ta e inutila. Intra la "power management" si fa setarile corect.

| PufoshenienexT a răspuns:

Frate am avut acceiasin problema
1.Ori are virusi 2.Calculatorul e devina nu accepta datele si programele pe care le doreste windosu

| KodrutZ a răspuns (pentru PufoshenienexT):

Somn usor, esti in plop.
@beloiugeorge: Problema ar putea fi de la setarile din BIOS, dar foarte putin probabil. Cel mai posibil e sa ai dezactivat din Windows butonul de power si/sau mouse-ul/tastatura sa fie la fel dezactivate ca device-uri care trezesc calculatorul din sleep/standby. Uite aici - http://h10025.www1.hp.com/......c/document

| george9510 explică:

Nu era de la nici o setare din care ziceti am rezolvat-o singur pana la urma nici tutorialele de pe youtube nu m-au ajutat dar multumesc pentru raspunsuri oricum

| Marian_Zapo_1989 a răspuns:

Poti sa imi spui si mie cum ai rezolvat cu sleep mode? si eu patesc la fel si nu pot sa ii dau de cap, daca intra in sleep mode nu mai porneste decat daca il scot din priza! am win 7! multumesc anticipat.