| anonim_4396 a întrebat:

Exista un service pentru PSP in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| kinkyk a răspuns:

In mod normal ar trebui la orice service sony. este unul pe Stefan cel Mare, la Flamingo, unul in grozavesti, vis a vis de camine, mai este unul in apropiere de Stirbei Voda. poti cauta pe net.

2 răspunsuri:
| copolovici a răspuns:

Verifica datele de pe certificatul de garantie. Daca acolo nu gasesti nimic care sa te indrume catre ceea ce cauti, contacteaza magazinul de la care ai cumparat consola. Ei sigur iti vor spune care este si cum poti contacta cel mai apropiat service autorizat.

| radulescu a răspuns:

Nu stiu asta caut si eu am spart ecranul la psp