| anonim_4396 a întrebat:

Exista un site gen Duolingo, doar ca pentru matematica?

12 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Asta este adevarul, matematica este si ea o limba straina. Ma bucur ca mai exista cineva cu parerea asta. Exista un canal pe YouTube, se numeste "OnlineTeachers". Incearca sa-l intelegi pe ala, eu n-am putut. Nu cunosc site-uri, dar mai poti scrie pe YouTube "tutoriale matematica".

| nopainkiller a răspuns:

Salut!
Duolingo, este utilizat pentru a invata o limba straine, de unde Duolingo( Doua Limbi)!
Astfel Duolingo nu are nici o legatura cu matematica!

| anonim_4396 explică (pentru nopainkiller):

Am spus eu asta?
Citeste iar intrebarea

| nopainkiller a răspuns (pentru anonim_4396):

Inseamna ca nu ai inteles raspunsul! Man, Duolingo fie site fie aplicatie nu are cum sa aiba legatura cu matematica ti-am spus si iti repet Duolingo= Doua Limbi, vezi tu vreo ecuatie in asta?

| anonim_4396 explică (pentru nopainkiller):

Am intrebat de un site gen duolingo dar pentru matematica, nu pentru o limba
Nici tu n-ai inteles intrebarea

| nopainkiller a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu exista!

| Kiki20098 a răspuns:

Nu are nicio legatura cu matematica, Duolingo este de invatat limbi straine

| anonim_4396 explică (pentru Kiki20098):

N-am spus ca are legatura
Am vrut un site de genul doar ca pentru matematica

| miruna03926 a răspuns:

Nu cred. Eu zic sa incerci Photo Mat (sau cv de genul ). Sper ca te.am ajutat

| anonim_4396 explică (pentru miruna03926):

Eu vreau sa invat, nu sa-mi rezolve o aplicatie problemele

| Deni_Denisa_1979 a răspuns:

Exista un site ...brainly...unde poti cauta orice exercitiu pentru orice materie

| anonim_4396 explică (pentru Deni_Denisa_1979):

Si ce inteleg in felul asta?